RAINBOW RUN KYJOVICE

2023

Rainbow run a Kyjovice?

Ano, je to tak. V dnešní době je možné vše!!!

Úžasná, vychvalovaná a především oblíbená akce dorazí na počátku června do Kyjovic!!!

Termín, časy, program a informace k běžeckým tratím… to vše již znáte z našeho letáku. Co však na letáku nenajdete? Že u nás v Kyjovicích si můžete zaběhat v krásném prostředí, kdy poběžíte například areálem našeho zámečku. Kromě sportovního vyžití nabízí Rainbow run fest v Kyjovicích také zábavu pro všechny věkové kategorie, o kterou se postará například kapela Nebe, Jakub Děkan, nebo DJ Lowa.

Co jsme si pro vás nachystali?

Připravili jsme několik možností jak se na náš Rainbow run podívat. Pokud se chcete jen pobavit a běhání není to, co vás dokáže zvednout ze židle, můžete dorazit a po zakoupení vstupného si užít naši akci bez toho, abyste propotili tričko.

Pokud však máte rádi barvičky, běhání a výzvy… pro Vás máme nachystány běžecké okruhy. Můžete si zaběhnout 2 km, nebo dokonce 5 km, pokud se na to cítíte. Každopádně Vám můžeme slíbit, že v cíli budete nejen unavení, ale také pěkně zabarvení… To samozřejmě platí i pro Vaše malé sportovce, pro které jsme připravili trať o délce 1 km, kterou samozřejmě můžete absolvovat s nimi.

RAINBOW RUN KYJOVICE

BĚŽECKÉ TRATĚ

Pro ty z vás, kteří propadli kouzlu běhání a barviček jsme připravili 3 okruhy. Ten nejkratší je určen pro nejmenší a měří 1km. Pro nadšené běžce máme připravený 5km okruh, který běžcům ukáže všechny krásy Kyjovic. A pro ty, kteří rádi běhají, ale 5km je pro ně moc, pro ty máme připravenu trať o délce 2km.

Samozřejmě myslíme i na ty z nás, kteří kouzlu běhu nepropadli a chtěli by přijít povzbudit běžce, pobavit se v rámci našeho kulturního programu a ochutnat dobroty, které si pro návštěvníky akce připravily naše spolky. Pro ty všechny nabízíme možnost zakoupení vstupného, bez nutnosti propotit tričko na jednom z našich okruhů.

VSTUPNÉ A REGISTRACE

Vstupenky pro vstup a pro jednotlivé tratě je možné zakoupit v kanceláři obecního úřadu. Osobní prodej bude zahájen 12.4.2023 a bude probíhat vždy v pondělí a středy od 15.00 do 17.00 hod v kanceláři Obecního úřadu Kyjovice. Při zakoupení na OÚ Kyjovice bude možná pouze platba v hotovosti.

Pro všechny zájemce nabízíme možnost zakoupit vstupné či registraci online. Tato možnost byla spuštěna 4.4.2023 a potrvá do 15.5.2023. K dispozici je vám emailová adresa pro provedení online registrace. 

ZVÝHODNĚNÝ PŘEDPRODEJ PRODLOUŽEN DO 31.5.2023

Po ukončení předprodeje za zvýhodněné ceny bude možné vstupné zakoupit za plnou cenu v kanceláři obecního úřadu a v den akce při vstupu do areálu.

PLATBY V AREÁLU A ZAKOUPENÍ VSTUPNÉHO PŘI VSTUPU DO AREÁLU POUZE PLATBOU V HOTOVOSTI